Recenze

Co říkají klienti, kteří využívají mé služby?

Nebe na zemi, skvělý osobní přístup a profesionální masáž. Velice milá a komunikativní masérka. Prostředí hezké, útulné, čisté :)
 

 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
 Richard

Naprosto úžasné a kvalitní služby. Romana je nejen velmi sympatická, milá, ale i rozhodně ví co dělá. Má moc šikovné ruce. Úžasný relax. Skvělá sportovní masáž. Rozhodně doporučuji. Nikam jinam už nechodím.
 
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
  Jenda

Naprostá spokojenost, super přístup, profesionalita a zkušenosti jsou na místě. Doporučuji.
 
 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
 Jan B.

Super masážni madero !!!! Slečna je sympatická a vše co se týká madero, lymfy atd vám krásně vysvětlí. Odblokovala mi záda a rozhodně přijdu znovu!

 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 
Sabina M.

Madero u Romči je vždycky pohlazení nejen na těle, ale i na duši 💚. Naprosto profesionální a zároveň lidský přístup.
 
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
  Nikky

Masáž mi vždy velice pomohla. Proto mohu určitě doporučit. Slečna je moc sympatická a přátelská, takže si člověk úžasně odpočine a navíc si ještě příjemně popovídá. Za mě TOP !!!!
 
 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
 Dan

U paní Romany jsem již byla dvakrát a plánuji vyrazit zase. Mám porovnání i s jinou madero a opravdu kvalitou nesrovnatelné. Jsem moc spokojena, cítím se po madero daleko lehčí, odvodněná. Navíc je Romana velmi sympatická. Doporučuji.
 
 
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
 Veronika S.

Profesionální přístup masérky, velmi příjemně ztrávený čas, skvělý relax. Určitě doporučuji
 
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
 Nick 

Paní má zlaté ruce. Masáž byla úplně úžasná, vše mi bylo vysvětleno, i jak bude tělo po masáži reagovat. Paní je moc milá, prostory krásně voní, celý proces byl uvolňující a odcházela jsem se skvělým pocitem. Určitě se vrátím.
 

 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

 Pavla

Zde se můžete podělit o vaší zkušenost

Jak jste byli spokojeni?

Jméno

Zpráva

Hodnocení masáže